Galliani: Borriello nuk do të kthehet
Pëlqej
Adriano Galliani
“Përforcimi ynë në janar është Pato dhe do të jetë në 6 janar”. Me këto fjalë Adriano Galliani mbyll merkaton kuqezi dhe përjashton blerje të reja në merkaton e dimrit duke nisur që me rikthimin e Marco Borriellos. “ Është e pamundur të kthehet, I është shitur Romës dhe nuk ka asnjë mundësi që të kthehet. Pse sipas jush duhet se sbën të vijë dikush? Në sulm është Pato. Balotelli? E takova rastësisht për darkë dhe e përshëndeta sepse me duket shumë simpatik”, përfundon Galliani
Shtuar më 19/11/2010, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori