Galliani-Cairo, takim për Alessio Cerci-n
Është mbyllur para pak minutash takimi i merkatos mes Administratorit të Deleguar të Milanit Adriano Galliani dhe presidentit të Torinos Urbano Cairo. Sipas asaj që raporton "Sky", temë e bisedimeve ka qënë Alessio Cerci, i cili përveç kuqezinjëve, ndiqet edhe nga Roma e Inter.

Ende nuk ka ndonjë komunikatë në lidhje me takimin por priten zhvillime të reja në ditët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2014, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori