Galliani: Cassano nuk na shërben
Adriano Galliani
Galliani i mbyll dyert Cassanos dhe një pyetje që e drejtonte fantantonion tek Milani. “Sipas jush kemi nevojë për më shumë fantazistë? Epo atëherë… Që fantazia është një gjë që sa më shumë të jetë aq më mirë është kjo është e vërtetë për konceptin e jetës, por në futboll fantazia kushton, edhe duke iu referuar pagave”. Dhe mbi derbin, “Mendoj se ata kanë disa vjet që fitojnë, mjaft, nuk mund të fitojnë vetëm ata”, përfundon Galliani.(albeu.com)
Shtuar më 09/11/2010, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori