Galliani: Kemi dëshirë të fitojmë kampionatin
Pëlqej
Adriano Galliani
Kupa e kampionatit i mungon Milanit që prej vitit 2004 dhe Galliani ka filluar të ndjejë mungesën e saj. “Pas 7 vjetësh kemi dëshirë për ta fituar”, ka thënë Galliani. Me blerjet e Ibrës dhe Robinhos Milani është i detyruar të luftojë për kampionatin. Galliani, akoma nën kënaqësinë e fitores në derbi rrëfen se kur ishte në Barcelonë bashkë me Ibrahimovic, teksa po firmosnin kontratën, të dy bashkë po ëndërronin një fitore në derbi me golin e Ibrahimovic dhe pikërisht poshtë tifozërisë së Interit.(albeu.com)
Shtuar më 17/11/2010, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori