Galliani: Nuk jemi të interesuar për Fabregas
Pëlqej
Adriano Galliani ka thënë se klubi i tij nuk ka fare gjasa për të transferuar kapitenin e Arsenalit, Cesc Fabregas pasi edhe vetë ekipi i Milanit nuk mendon për ta transferuar atë.

Mediat italiane dhe angleze kanë raportuar se Milani do të transferojë gjatë kësaj vere Fabregasin por është vet Galliani i cili e ka hedhur poshtë këtë mundësi duke thënë se klubi i tij nuk do të bëj një gjë të tillë.

"Fabregas nuk është as ëndërr pasi ne nuk kemi menduar kurrë për të.Mundësitë për tu transferuar ai te Milanit janë 'zero'", tha Galliani për Sky Sport . /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2011, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori