Galopim 80 metra për një supergol (VIDEO)

Pëlqej
Galopim drejt golit. Në ndehsjen e Major League Soccer mes Seattle Sounders dhe Whitecaps, mesfushori Nigel Reo-Coker rikuperon topin pranë zonës së tij, gjen forcën dhe 10 minuta para mbylljes së ndeshjes bën 80 metra vrap me topin në këmbë duke kaluar çdo kundërshtar që i doli përpara.

Por nuk përfundon këtu: lojtari anglez kalon me anë të një tuneli edhe portierin kundërshtar duke shënuar golin e katërt për Whitecaps dhe duke mbyllur takimin. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori