Gara për Topin e Artë e fokusuar tek Ronaldo dhe Salah, Messi offside
Mohamed Salah ka rritur gjasat për të fituar çmimin “Topi i Artë” me paraqitjet e fundit dhe gjëja e fundit që duhet të bëjë ëshëtë të mposhtë Cristiano Ronaldon.

Portugezi kthehet gjithmonë në një "përbindësh" në këtë periudhë të sezonit, periudhë e cila të dhuron Topin e Artë. Portugezi ka kuotë prej 2.63 , ndërsa Salah, i cili para se të luante me Romën që e kishte kuotën 12, tashme ka rënë në 2.75.

Leo Messi qëndron në vendin e 3-tëme koeficient 5, ndërsa Neymar mban një kuotë prej 15, njësoj si lojtarit belg të Manchester Cityt, Kevin De Bruynes.

Ronaldo do të motivojë veten pasi dëshiron të lë pas Messin qëmomentalishtkanë të dy nga 5 Topa të Artë. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori