Garë e fortë angleze për Douglas Costa-n
Douglas Costa me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë në fund të sezonit Juventusit.

Braziliani i cili këtë sezon po kalon një moment të vështirë për shkak të një dëmtimi por edhe humbja e nje vendi titullari në skemat e Allegrit.

Së fundmi interes për anësorin ka shfaqur Tottenham Hotspur. Ndërkohë që për Costa-n interes ka shfaqur Manchester United dhe Paris Saint Germanin. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2019, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori