Gareth Bale i gatshëm të largohet nga Real Madridi
Gareth Bale është i gatshëm të largohet nga Real Madrid, sidomos pasi u la jashtë formacionit startues mbrëmë kundër Paris Saint-Germainit.

Sulmuesi uellsian e nisi nga stoli ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales dhe tani agjenti i tij, Jonathan Barnett, është i gatshëm ta largojë atë nga Real Madridi gjatë merkatos së verës.

Manchester United dhe ish-klubi i tij i fëmijërisë Tottenham kanë shfaqur interesim për të dhe janë të gatshëm të bëjnë oferta. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori