Gareth Bale kalon Real-in në avantazh, një super gol që vlen 90 milion euro (VIDEO)
Pëlqej
Real Madrid dhe Borussia Dortmund po luajnë hapur ndeshjen e sotme.

Madrilenëve ou deshën 15 minuta për të kaluar në avantazh Dortmund permes një super goliGareth Bale.

Shtuar më 26/09/2017, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori