Probleme për Gattuson, Zapata një muaj jashtë fushave
Cristian Zapata rrezikon një ndalesë të gjatë pas lëndimit të pësuar në minutat e para të ndeshjes kundër Genoa.

Mbrojtësi i Milanit ka lënduar bicepsin e kofshës së djathtë. Ai rrezikon të paktën një muaj ndalesë.

Zapata është aktivizuar rregullisht si titullar këtë sezon, teksa është një nga të preferuarit e Gattusos.

Ndërkohë në ndeshjen ndaj Napolit dyshja e qëndërs do të përbëhët ng Romagnoli dhe Musachio. /albeu.com /


Shtuar më 22/01/2019, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori