Gattuso kërkon fitoren ndaj Udineses, starton me dyshen Cutrone-Piatek (FOTO LAJM)

Milani është i dënuar të fitojë sot në orën 19:00 ndaj Udineses.

Kuqezinjtë vijnë pas dy humbjeve radhazi ndaj Interit dhe Sampdorias Gattuso sot po mendon të startojë me për herë të parë më dyshen Piatek-Cutrone me këtë të fundit i cili gjithmonë ka hyrë siz zëvendësues.

Milani deri më tani ka grumbulluar 51 pikë, 2 më pak se Interi i vendit të tretë, por duhet të ketë shumë kujdes në javët e mbetura pasi janë plot 3 skuadra, Lazio (48 pikë), Atalanta (48 pikë) dhe Roma (47 pikë), që i rrezikojnë zonën Champions. /albeu.com/Shtuar më 02/04/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori