Gattuso: Paqueta e meriton që të thirret në kombëtaren e Brazilit
Gennaro Gattuso beson se Lucas Pauqeta meriton që të grumbullohet me Brazilin.

Paqueta e meriton grumbullimin me Brazilin”, u shpreh Gattuso.

“Ai ishte në radarin e kombëtares edhe para se të vinte te Milan. Paqueta zotëron sasinë dhe cilësinë dhe me siguri që mund të qëndrojë në kombëtaren braziliane”, deklaroi Gattuso.

Paqueta ka bërë 9 paraqitje me Milanin deri më tani që nga janari, dhe ka dhuruar dy asissts.
Shtuar më 25/02/2019, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori