Gatusso gati për kontratën e re, zbulohet dita kur do të rinovojë
Sipas disa burimeve, nga Sky Sport Italia në Mediaset Premium dhe Sportialia, pritet të rinovojë gjatë 24 orëve të ardhshme deri në 2021 qershor. Së fundmi ka pasur një takim të rezervuar për të enjten pasdite në Casa Milan.

Gattuso do të takohet me drejtorin Marco Fassone dhe drejtorin sportiv të Milanit, Massimiliano Mirabelli, për të nënshkruar marrëveshjen e re.

Trajneri italian mori kontrollin e skuadrës nga i shkarkuari Vincenzo Montella më 27 nëntor, i promovuar nga roli i tij me ekipin e të rinjve të Primaveras. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori