Gazetari anglez: Këta lojtar duhet të largohen nga Chelsea
Chelsea u deklasua dje nga Manchester City me rezultatin 6-0në "Etihad Stadium".

Sipas gazetarit të Daily Telegraph, Matt Law - Luiz, Pedro, Willian dhe Hazard, duhet të largohen dhe klubi të mbështesë Sarrin.

“Tani është koha që Chelsea ta mbështes trajnerin para lojtarëve”, ka shkruar Matt Law.

“Luiz është jashtë kontratës në verë, Pedro dhe Willian kanë një vit kontratë, Hazard me shumë gjasë do të largohet.

“Unë mendoj se Sarri duhet tu jep hapësirë lojtarëve nga akademia dhe talenteve që ka në skuadrën e parë para këtyre emrave.”, ka shtuar më tej ai. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori