Gazetari italian këshillon Ancelottin: Merr Strakoshën
Napoli pritet të bëjë një revolucion total në ekip. Ancelotti pritet të bëj rotacione në formacionin e titullarëve, për të përforcuar ekipin dhe të jetë i denjtë për të luftuar për titull kampion vitin e ardhshëm, por pse jo dhe kompeditiv në Europë.

Gazetari italian Rafaele Auriema ka një vizion të qartë sesi mund të zgjidhen shumë probleme te jugorët.

Napoli duhet të marrë Strakoshën. Jam i bindur se ai do ti zgjidhi të gjitha problemet e kësaj skuadre”, shprehet gazetari.

Nuk dihet nëse kjo këshillë do të merret parasysh por Strakosha duket shumë i blinduar në kryeqytet. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori