Gazetarja e Roma TV i rrëmben zemrën Rudi Garcia-s (FOTO LAJM)

Pëlqej
Trajneri i Romës Rudi Garcia është fotografuar nga revista "Novella 2000" në praninë e bukuroshes Francesca Brienza, prezantuese dhe gazetare e Roma Tv.

Pasi kaluan një mbrëmje të këndshme në praninë e njëri-tjetrit tekniku francez shkroi në Twitter: "Është jeta ime private. Francesca bën pjesë në të dhe jo që dje". /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori