Gena tregon se si e ngatërruan me ish-kapitenin e Barcelonës
Ngjashmëria e këngëtarit shqiptar Genës me futbollistin e njohur spanjoll Carles Puyol, është bërë shpeshherë pjesë e diskutimeve.

Këngëtari ka treguar se një grup të rinjsh në aeroportin e Zyrihut në Zvicër i janë afruar dhe i janë drejtuar si Puyol.

Gena ka treguar se në atë kohë nuk e kishte as idene me te vogel se kush ishte kapiteni i Spanjes, sepse nuk e ndjek futbollin por nga kureshtja e kishte mesuar.

Sot edhe vetë tregon që njerëzit nuk kanë faj pasi edhe atij i duket se ekziston një ngjashmëri mes tij dhe lojtarit kampion bote me Spanjën. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori