Gennaro Gatusso ndihmon edher arbitrin anësor (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pjesa e dytë mes Milanit dhe Sampdorias nisi me disa minuta vonesë, për shkak të një episodi interesant: gjyqtari anësor i ishte prishur flamuri.

Pas disa tentativash pranë tij afrohet trajneri i Milanit Gattuso që edhe në këtë moment shfaq grintën e tij, për të ndihmuar aasistentin.

Në fund, ai festoi si i çmendur pasi Milani i tij mori tri pikë dhe iu afrua shumë afër zonës Champions, që është synimi i Kuqezinjve. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2018, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori