Genoa kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO)

Genoa ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Stadio Luigi Ferraris".

Ai që ka shënuar është futbollisti Kouame në minutën e 20'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 30'. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori