Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles
Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fundit.

Bashkëshortja e yllit të Juventus, Cristiano Ronaldo, asnjëherë nuk humbet shansin për të treguar veshjet prestigjioze, me një preferencë të veçantë në kohët e fundit, pasi CR7 nënshkroi në Itali.

Në stadium për të ndjekur CR7 e saj, të angazhuar në ndeshjen me fitore të Juventus kundër Lazios, Georgina Rodriguez u shfaq seksi dhe e ftohtë, me një korse dhe xhinse tartan model Versace, të cilave çmimi u shkon në2 mijë euro, përcjell Shqip.

Të njëjtën markë kishte zgjedhur edhe disa javë më parë, për një aperitiv me miqtë në qendër të Milanos. Modelja gjithashtu pëlqen mini-çantat Prada, të cilat i përdor në raste dhe me ngjyra të ndryshme.
Shtuar më 27/08/2018, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori