Georgina motivon Ronaldon para ndeshjes me Atletico (FOTO LAJM)

Georgina Rodriguez vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit ,shkruan Albeu.com

Së fundmi Georgina ka postuar foto mjaft të "nxehta" duke rikujtuar edhe njëherë se pas formës së mrekullueshme të Ronaldos, fshihet pikërisht një modele bukuroshe dhe seksi si ajo.

CR7 e pret një ndeshjen mjaft e vështirë përballë Atletico Madridid ku humbëm ndeshjen e parë 0-2. Portugezi ka deklaruar se do bëj të pamundurën për të kthyer rezultatin në Alliaz Stadium, pse jo një support shumë të rëndësishëm mund të ja japi edhe e fejuara e tij. /albeu.com/

Shtuar më 07/03/2019, ora 20:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori