Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
Georgina pranon Ronaldon, gati dasma madhështore
Dashuria midis Cristiano Ronaldos dhe bukuroshes argjentinase Gerorgina gati të kurrorzohet shumë shpejt në martesë.

Raportohet se ylli portugez i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, me të cilën kanë pothuajse 3 vite bashkë teksa duken më të dashuaruar se kurrë.

Sipas të përditshmes ‘’Corriero de Mahna’’ Georgina ka filluar të provojë disa fustane për dasëm. Mbetet të shihet se cfarë date fiks do të ndodhë martesa e tyre.

Ronaldo akualisht ndodhet në Londër së bashku me të fejuarën e tij, teksa paparacët kanë fotografuar gjatë një darke unazat e reja. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori