Georgina provokon me veshjen e ngushtë (FOTO LAJM)

Georgina provokoi me veshjen në fotografinë e fundit.

Partnerja e Ronaldos është emër goxha i komentuar në mediat rozë, në të cilat publikon vazhdimisht foto provokuese.

Së fundi, ajo publikoi në Instagram një fotografi të realizuar nga ashensori, ku ishte nisur për në punë. Në atë imazh, bukuroshja shihet e veshur me veshje sportive dhe një xhaketë pelushi, ndërsa në duar mbante një çantë “Hermes Birkin”.
Shtuar më 09/02/2021, ora 19:27
Bush
e Mërkurë 10 Shkurt 2021, Ora 11:10
Lum Ronaldo qe e ka.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori