Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM)

E dashura e Crstiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, ku nuk munguan yjet me famë botërore.

Georgina Rodriguez duket mjaft e buzëqesh dhe e veshur me një fustan të zi i cili shkëlqentapetin e kuq. /albeu.com/


Shtuar më 22/05/2019, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori