Gerorgina, tregon me krenari unazën e martesës me CR7
E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërndarë një foto në Instagram, teksa bie në sy Unaza prej diamanti që ajo mban.
Pas dy vitesh lidhje bashk, ajo do të martohet së shpejti me Cristiano Ronaldon. Cifti ishte ne Londër pak ditë më parë dhe medjat e zbuluan për martesën e tyre /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2018, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori