Gerrard & Co në premierën e "Një natë në Stamboll" (FOTO-VIDEO)

Steven Gerrard
Pëlqej
Gati 10 vjet pas finales dramatike të Stambollit mes Milanit dhe Liverpoolit yje dhe ish yje të "The Reds" kanë marrë pjesë në premierën e filmit "One Night in Istanbul", "Një natë në Stamboll", film që flet pikërisht për finalen e çmendur të 2005-ës në stadiumin "Ataturk".

Premiera, e cila u dha në , në Liverpool One, kishte pjesëmarrës kapitenin aktual Steven Gerrard si dhe ish yje të klubit nga "Anfield Road".

Milani e mbyllte pjesën e parë të asaj finaleje me fitoren e thellë 3-0, por 45 minutat e dyta anglezët barazuan gjithçka dhe pas penalltive fituan Champions-in e pestë në historinë e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 11/09/2014, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori