Gerrard: Enderroj trofe ne Premier Lige
Albeu.com
Simboli i Të Kuqve, Steven Gerrard, ka pranuar se dëshira e tij më e madhe është të fitojë titullin e Ligës Premier me Liverpoolin. “Kam dëshirë të madhe që ta kem atë fotografi me bashkëlojtarët e mi duke e mbajtur trofeun e Ligës Premier”.“I kam mbushur 29 vjeç dhe e di se koha nuk është në anën time, por është me rëndësi që të mos fiksohem pas titullit”, është shprehur kapiteni për “News of the World”.
Shtuar më 17/08/2009, ora 00:59
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori