Gerrard është shpirti i klubit
Steven Gerrard
Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka thënë se mesfushori Steven Gerrard është shpirti i The Reds. Gerrard tashmë është rikthyer në ekipin e tij pas një dëmtimi që ai ka pasur pasi ky dëmtim e ka lënë për një kohë të madhe larg fushave.

"Steven Gerrard është shpirti i këtij klubi dhe ne jemi më shumë se të lumtur që ai është shëruar nga lëndimi".

"Unë shpresoj se ai nuk do të lëndohet më përsëri. Vetëm fakti që ai është në fushë na inspiron neve", tha Reina për të përditshmen angleze Daily Sunday. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2011, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori