Gerard hidhet në ajër nga gëzimi pas 2 golave të Salah (VIDEO)


Pëlqej
Gerard tani bën pjesë e një paneli analistësh në BT Sport, por pavarësisht kësaj ish-kapiteni legjendar i Liverpoolit vazhdon të jetë marrëzisht i dashurar me ish-ekipin e tij.

37-vjeçari është ngritur në këmbë duke bërtitur tek goli i parë i yllit Mohamed Salah. Ai u ngrit në këmbë dhe festoi sikur ta kishte shënuar vetë.

Për më tepër ndiqni video e festës së Stiven Gerard për dy golat e parë të Liverpoolit. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori