Gerrard: Man. City pretendent per titull
Albeu.com
“Ata kanë bërë që të gjithë t’i shikojnë me habi. Definitivisht do të luftojnë për katër pozitat e para. Dhe nëse shikojmë standardin dhe kualitetin e futbollistëve të cilët i kanë blerë gjatë kësaj vere, ata mund të jenë në gjendje të luftojnë për titull nëse arrin të përshtaten mirë mes vete”, deklaroi Gerrard.“Ata kanë bërë që të gjithë t’i shikojnë me habi. Definitivisht do të luftojnë për katër pozitat e para. Dhe nëse shikojmë standardin dhe kualitetin e futbollistëve të cilët i kanë blerë gjatë kësaj vere, ata mund të jenë në gjendje të luftojnë për titull nëse arrin të përshtaten mirë mes vete”, deklaroi kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard.

City deri më tani gjatë këtij afati kalimtar të verës ka transferuar yje, duke përfshirë Emmanuel Adebayorin e Carlos Tevezin.
Shtuar më 14/08/2009, ora 02:19
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori