Gerrard thumbon Rodgers: Unë nuk do të veproja si ai
Steven Gerrard ka regaur në lidhje me Brendan Rodgers i cili u largua nga Celtic për të marë drejtimin e Leicester City-t.

"Ndihem mirë te Rangers, sepse të drejtosh në Premier League nuk ka qenë e rëndësishme për mua. Jam mirë këtu dhe jam i lumtur që jam një trajner i Rangers ", përfundoi Gerrard.

Ish-legjenda e Liverpoolit tashmë ngelet pa rivalin e tij të madh në kampionatin skocez ku Celtic dhe Rangers luftojnë për titullin. /albeu.com/

Shtuar më 27/02/2019, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori