Giggs: Shpresoj se Reali dhe Bale do ta mposhtin Liverpoolin
Ryan Giggs shpreson se Gareth Bale të triumfojë në finale të Champions Leagues duke mbështetur bashkëkombësin e tij ndaj Liverpoolit.

“Nuk duhet ta them këtë, por kështu po shpresoj të fitojë Bale”, ka thënë fillimisht Giggs.

“Padyshim kjo dëshirë është për Gareth, për të fituar atë[trofeun] katër herë, duke harruar për aspektin e Liverpoolit”.

“Për Gareth personalisht për të fituar atë katër herë do të jetë madhështore”.

“Do të ishte një arritje e pabesueshme”, përfundoi legjenda e Unitedit. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori