Gigs paguan 300 mijë € për t`i mbyllur gojën të vëllait
Ryan Giggs
"The Sun" ka arritur të zbulojë një ditë më parë se Ryan Giggs është gati t'i paguaj 300 mijë euro kesh në dorë vëllait të tij Rodrit që ky të hedhë një herë e mirë pas krahëve tradhtinë e bashkëshortes së tij.

Për herë të fundit që Rodri është parë në publik, ka qenë 2 ditë më parë. Ai u pyet nga gazetarët që nuk e lënë të qetë prej ditësh në rast se kishte folur me Ryan-in pas tradhtisë dhe ai nuk ngurroi të përgjigjej: "Po kam folur". /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2011, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori