Gilardino i lumtur tek Fiorentina
Sulmuesi i Fiorentinës Alberto Gilardino thotë se ai është shumë i lumtur që ka qëndruar te skuadra 'Viol' pas një vere me shumë spekulime per nje largim të mundshëm të tij.

"Gilardino ka qenë i lidhur për një transfërim te skuadra e Genoas mirëpo këto ishin vetëm spekulime".

29 vjecari është larguar nga Milano nga viti i 2008 dhe ështe transferuar te skuadra e Fiorentinës dhe deklaron se është shumë i kënaqur te skuadra aktuale Fiorentina dhe se nuk e ka ndërmend të largohet nga Fiorentina. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2011, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori