Gilardino pranë Inter?
Inter vazhdon të punojë në merkato dhe në ditët e fundit të saj mund të ketë afrime dhe largime të reja. Zikaltrit këmbëngulin se nuk kërkojnë në zëvëndësues për Diego Milito në sulm por mediat italiane shkruajnë se po tentohet afrimi i Alberto Gilardinos.

Genoa mund ta shesë sulmuesin e saj por Inter kërkon ta marrë në formë huazimi. Por nuk mungon as emri i Dimitar Berbatov, i cili duket shumë pranë largimit nga Manchester United për t'iu bashkuar Fiorentinës. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2012, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori