Giner: Në Janar oferta më të mira për Hondan
Presidenti i CSKA Moscow, Yevgeni Giner rikthehet të flasë për çështjen e Keisuke Honda dhe moskalimin e tij te skuadra e Milanit. Presidenti moskovit deklaroi per mediat ruse se Administratori i Deleguar i Milanit Adriano Galliani është një njeri i rëndësishëm dhe kuqezinjtë një skuadër e madhe.

Ai shtoi gjithashtu se pavarësisht kësaj për fantazistin japonez në merkaton e Janarit do të ketë oferta më të mira. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori