Girona shokon Real Madridin (VIDEO)
Girona ka befasuar Real Madridin duke kaluar në avantazh në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është futbollsiti, Lozano në minutën e 7'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori