Giroud K,O, 4 muaj jashtë fushave
Pëlqej
Olivier Giroud do të qëndrojë jashtë fushave të lojës për rreth 3-4 muuaj, por kjo nuk do të bëjë që Arsenal të rifutet në merkato për të gjetur një zëvëndësues për sulmuesin francez.

"Do të rikthehet në fushë në fund të dhjetorit ose në fillim të janarit. Nëse më thoni se kë do të blejmë, përgjigja ime është "për momentin asnjë". Do të shohim por duam cilësi dhe e kemi me Sanogo, Podolski, Campbell. Walcott po rikthehet dhe nëse gjen futbollistë më të mirë se ata që janë do e ketë më të vështirë", tha ndër të tjera tekniku i "Topçinjëve" Arsene Wenger. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori