Gjendet i vdekur një tifoz i Lazios pas ndeshjes me Parman
Pëlqej
Një tifoz i klubit italian, Lazios, është gjetur i vdekur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes së sotme ndaj Parmas.

Pasi përfundoi ndeshja, personi i moshës mesatare u largua nga stadiumi për të shkuar te stacioni, ku pastaj është gjetur trupi i tij i shtrirë në tokë.

Pas ardhjes së ambulancës, personi ishte i pajetë. Policia italiane e ka marrë në dorë rastin, dhe ka filluar me investigimet për rastin e ndodhur.
Shtuar më 21/10/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori