Gjeometria madrilene sjell super golin e Modriçit, Reali kryeson 4-1 (VIDEO)

Pëlqej
Kjo ndeshje i ka munguar prej kohësh Realit të Madridit.

Madrilenët e kanë kthyer në një stërvitje ndeshjen kundër Deportivos ku i fundit ka qenë Modriç.

Kundërsulmi i krijuar nga Ronaldo, i cili dhuroi dhe asistin e mrekullueshëm për Modriçin. Kroati me një të brendshme ka gjetur golin e parë sezonal për të në La Liga. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori