Ndiqni LIVE protestën e opozitës
Gjermanët e kritikuan, Ozilin nuk e duan as në Turqi
Mesut Ozil është vendosur në qendër të kritikave në Gjermani. E gjitha lidhet me foton që ai bëri me presidentin e Turiqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Kritikat morën edhe më shumë hov pas paraqitjes së dobët të turko-gjermanit në Botëror.

Por si të mos mjaftonin kritikatGjermani ai nuk është dhe aq i mirëpritur në Turqi. Kjo, sepse turqit nuk e harrojnë atë që i bëri duke zgjedhur kombëtaren gjermane dhe jo atë turke.

Duket se tani ai ka mbetur midis dy zjarreve dhe nuk di se çfarë të bëjë. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori