Gjermani 2-0 Ukrainë, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Gjermania e ka nisur shumë mbarë Euro 2016 pasi fiti ndaj Ukrainës me rezultat 2-0.

Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Shkodran Mustafi dhe Bastian Schweinsteiger, por lojtari i ndeshjes ishte Toni Kroos.

foto keni notat e lojtarëve./Albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori