Gjermani-Itali, Joachim Low na surprizon
Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka vlerësuar përfaqësuesen italiane duke thënë se ‘axurrët’ janë akoma më të fortë se në Europianin e vitit 2012.

“Jashtëzakonisht shumë jam duke u përgatitur për përballjen me Italinë.

Ata ishin të shkëlqyer kundër Spanjës. Italia punon shumë mirë së bashku në mbrojtje dhe ka shumë kualitetsulm. Ata janë ekip më i mirë se në vitin 2012″, u shpreh Low.

Italia dje eliminoi Spanjën duke zhvilluar një ndeshje shumë të mirë, kurse në çerekfinale do të përballen me Gjermaninë. /albeu.com/

Shtuar më 28/06/2016, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori