Gjermani-Skoci, Low: Duam edhe Europianin
Pëlqej
Gjermania Kampione Bote nis aventurën e saj në Eleminatoret e "France 2016" nga Skocia. Në vigjilje të takimit ka folur edhe tekniku Joachim Low, i cili ka shprehur hapur objektivat e "Pancerave".

"Rritja jonë gjatë sezonit të fundit ka qënë fenomenale. Tani objektivi ynë është ai i fitimit të Europianit 2016. Skocia do të japë gjithçka përballë nesh, do të jetë një kundërshtar i fortë. Shpresojpubliku i Dortmundit të mos e fërshëllejë Gotzen dhe as Gomezin. Janë futbollistë të rëndësishëm për ne", u shpreh në konferencën për shtyp Joachim Low. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori