Gjermania barazon shifrat ndaj Francës


Pëlqej
Gjermania ka shënuar gol kundër Francës në "RheinEnergieStadion" të Kolnit

Goli është shënuar nga sulmuesi i talentuar, Timo Werner në minutën e 56'-të.

Ndeshja po luhet dhe htë minuta e 58'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori