Gjermania kalon në avantazh ndaj Australisë, dhuron spektakël (VIDEO)
Pëlqej
Gjermania ka kaluar në avantazh që në minutën e 5-të të ndeshjes së parë në grupe ndaj Australisë, në duelin e vlefshëm për Kupën e Konfederatave.

Pancerat luajnë në këtë turne me futbollistë shumë të rinj, ndërkohë që ndër lojtarët me eksperiencë në fushë është dhe Mustafi.

Golin para pak minutash e ka shënuar Stindl pas një aksioni fantastik nga krahu i djathtë i Brandt . /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori