Gjermania në krizë, pancerat konkurojnë me San Marinon
Pëlqej
Liga e Kombeve ka dhuruar befasira të mëdha. Një ndër to është Gjermania, e cila po vijon të paraqitet dobët, që pas Botërorit. Liga A ka në përbërje edhe ekipet më të mëdha.

Gjermanët nuk e kanë fituar ende ndeshjen e tyre të parë, por nuk mbaron me kaq. Ata nuk kanë arritur të shënojnë ende. Kanë barazuar 0-0 me Francën dhe janë mundur 3-0 nga Holanda.

Madje ata “konkurojnë” në këtë statistikë me San Marinon, Estoninë dhe Islandën, por edhe Kroacisë. Nënkampionët e Botës janë po ashtu në këtë listë të “zezë.
Shtuar më 15/10/2018, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori