Gjesti i madh i presidentit të Chelseat, shikoni surprizën që i ka bërë tifozëve sot në Greqi (FOTO LAJM)

Presidenti i ekipit të Chelseat, Bruce Buck, ka bërë një gjest të madh për tifozët e Bluve të Londrës, në ndeshjen e sotme në Europa League, të cilët ata e luajtën në transfertën greke, ndaj PAOK.

Ai është fotografuar në sektorin ku qëndronin tifozët e ardhur nga Anglia, teksa i shpërndante patatina dhe pije freskuese.

E në fakt, sakrifica e këtyre tifozëve ia ka vlejtur në fund, pasi ata morën edhe 3 pikët, më fitoren 0-1.

Shtuar më 20/09/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori