Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)
Cristiano Ronaldo e la pas momentin e vështirë që përjetoi në fundjavë me tripletën e djeshme, por nuk ngurroi që të vlerësojë edhe mësymjen në fushë të një fansi të tij, të veshur me bluzën e tij të Juves, në minutën e 71-të të ndeshjes.

Edhe pse ndeshja ndaloi dhe stjuartët hynë në aksion, Ronaldo frenoi punonjësit e sigurisë që ta nxirrnin jashtë dhe i dhuroi foton fansit personal, i cili u largua në lot nga terreni i lojës, lot gëzimi që mori dhuratën e shumëkërkuar nga CR7-ta.


Shtuar më 15/11/2019, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori